FOLKA BAK VÅRE RESULTATER OG SUKSESSHISTORIER

Eivind Wolff

Eivind Wolff

Administrerende Direktør

 
Mobil: 91 66 07 20
E-post: eivind@lafinto.no
Jarl Andre Lindvig

Jarl Andre Lindvig

Sales manager

Jonas Høkeli

Jonas Høkeli

Ansvarlig påbygg

 
Mobil: 91 80 42 12
E-post: jonas@lafinto.no
Mats Høkeli

Mats Høkeli

Produksjons, reklamasjons og garanti ansvarlig

 
Mobil: 993 72 367
E-post: mats@lafinto.no
Fred Wernersen

Fred Wernersen

Transport & Logistikkansvarlig

Lars Thore Olsen

Lars Thore Olsen

Ansvarlig utviklingsavdeling

Fredrik Valestrand

Fredrik Valestrand

Backoffice / Inneselger

Stian Justsen

Stian Justsen

Salgsansvarlig Skapbil

 
Mobil: 98 04 41 98
E-post: stian@lafinto.no
Erik Andersen

Erik Andersen

Ordre/Logistikk/IT

 
Mobil: 91 80 02 07
E-post: erik@lafinto.no
Ivar Vallestrand

Ivar Vallestrand

Arbeidende Styreformann

 
Mobil: 90 97 77 82
E-post: ivar@lafinto.no
Lars Høkeli

Lars Høkeli

Teknisk Leder

 
Mobil: 91 66 07 23
E-post: lars@lafinto.no

Viljen til å putte på det lille ekstra
for å skille seg ut i jobben
ligger i genene og fellesskapets
ønsker om å nå nye høyder,
hele tiden…

Kvalitet & erfaring som sveisepunkter

Iso logo
Iso logo
Iso logo
Iso logo
Iso logo
Iso logo

Kontakt